Doprava

Pro přepravu Vašeho zboží využíváme služeb přepravních společností Gebrüder Weiss a DPD. Konkrétní dopravce je vždy určen dle charakteru zásilky.

Při objednávkách v celkové hodnotě nad 6000,- s DPH máte dopravu v rámci ČR zdarma. V případě hodnoty objednávky do této sumy je cena dopravy 180,- s DPH.

Platba

Dobírka - platba v hotovosti při převzetí zboží od řidiče přepravní společnosti v okamžiku doručení

Bankovní převod - bezhotovostně převodem na bankovní účet prodávajícího č. 5595156399/0800 vedený u společnosti Česká spořitelna, a. s. Při volbě tohoto způsobu platby je zboží zasíláno v okamžiku připsání částky na účet prodávajícího.

Platba na fakturu - tato možnost platby podléhá schválení a je určena pouze pro firmy nebo instituce. Standardní splatnost je 14 dní. Nelze ji využít pro nově registrované zákazníky, kteří u nás objednávají poprvé a nemají v našem obchodě jakoukoliv předchozí vyřízenou objednávku.

Online metoda - bezhotovostně prostřednictvím platební brány GoPay. Při zvolení této platební metody budete po dokončení objednávky automaticky přesměrováni na zabezpečenou platební bránu společnosti GoPay, kde provedete platbu.

Přijímané platební karty: