Kancelářský nábytek ALFA ROOT najdete v následujících kategoriích: Kancelářské stoly ALFA ROOTKancelářské skříně ALFA ROOTKonferenční stoly ALFA ROOTKancelářské kontejnery ALFA ROOTKancelářské paravány ALFA 625

Nábytková řada ALFA ROOT přináší do Vašich prostor osobitost podpořenou přírodními materiály a čistým designem. Produkty této řady Vám pomohou vytvořit přirozené pracovní prostředí v kancelářích, kavárnách, společenských prostorách, jednacích místnostech nebo privátním sektoru.

Alfa Root

Základním stavebním kamenem této nábytkové řady jsou masivní podnože z jasanu disponující rektifikací a kovové podélné nosníky. Bočnice je zhotovena z přírodního materiálu a z těchto důvodů se kresba let a barevný odstín dřeviny mohou lišit – každý kus je svým způsobem originál.

Stolové desky pracovních i konferenčních stolů jsou vyrobeny z laminované dřevotřískové desky o tloušťce 25 mm s 2 mm ABS hranou v dezénech bílé (W980 ST15) nebo dubu (H3157 ST12).

Alfa Root - Stoly

Vysoká variabilita této řady nabízí řešení i pro benchová pracoviště. Jednotlivá pracovní místa lze pak šikovně oddělit například pomocí paravánů řady ALFA 625.

Alfa Root - Bench

Jedinečný vzhled své kanceláře můžete doladit policovými skříňkami vyrobenými z laminované dřevotřískové desky o tloušťce 18 mm v barvě bílé, krycí deska v dezénu dubu. Pohledová záda tloušťky 8 mm zajistí vizuální dokonalost i při ustavení skříně do volného prostoru. Vybrat lze variantu s křídlovými, zasouvacími, žaluziovými nebo skleněnými dveřmi, případně skříň otevřenou. Podnož skříní koresponduje se stoly a je vyrobena z totožného materiálu.

Alfa Root - Skříně

Dalším prvkem, kterým lze doplnit pracovní stoly, je pojízdný kontejner v bílé barvě s krycí deskou v dezénu dubu. Kontejner je svou konstrukcí vhodný k sezení – pro tento účel jej lze doplnit o čalouněný sedák, jehož barva může dokreslit styl interiéru, zvlášť je-li shodná s barvou paravánu ALFA 625.

Alfa Root - Paravány a kontejnery

Dopřejte svému prostoru styl a nádech přírody prostřednictvím komponentů řady ALFA ROOT, které vytváří pocit luxusu a pohodovou atmosféru v jakémkoli interiéru.

Kancelářský nábytek ALFA ROOT najdete v následujících kategoriích: